בגדי הנקה

 

תחום הביגוד ההלבשה והסטיילינג אצל נשים:

תחום הביגוד ההלבשה והסטיילינג אצל נשים הוא מן התחומים והשווקים המפותחים ביותר שישנם. כל אישה יודעת שיש בגד המתאים לטיול על חוף הים, בגד לישיבה בבית הקפה, בגד לעבודה, בגד לחדר הכושר, בגד לאירוע ובגד לערב רומנטי במסעדה. ואכן שוק ההלבשה הרחב לנשים מציע מגוון עצום של אופציות לכל מאורע וסיטואציה בחיים לכל זמן ומקום.

 

אתגרים של שוק הלבשת הנשים:

אך ישנן עיתות בחיים בהן שוק הלבשת הנשים, מעצבי בגדי הנשים ובעלי חנויות הבוטיק להלבשת נשים מאותגרים קצת יותר, אלו הן השלבים בהן האישה בהריון או אחרי לידה בשלב ההנקה, או אז ההלבשה הנשית צריכה להיות לא רק יפה ומחמיאה אלא גם עונה לצרכים המיוחדים של האם שבדרך או האם המניקה באופן שיהיעה לה גם נעים גם מחמיא ויפה וגם נוח ופרקטי.

 

בגדים להריון, לאחר לידה ובגדי הנקה:

בגדי הנקה ובגדים להריון ולאחר לידה הינו שוק הולך ומתפתח הנהנה לאחרונה מהתעניינות מחודשת ועקב כך לשלל עיצובים עדכניים אופנתיים נוחים מחמיאים יפים ובעיקר פרקטיים.

 

מתחשבים בצרכי ההנקה שלך:

בגדי הנקה מתחשבים בצרכי ההנקה שלך ולרוב מעוצבים על ידי נשים המבינות היטב לליבן של האמהות הטריות עבורן הן מעצבות. מעצבות בגדי הנקה מעצבות את בגדי הנקה כך שתוכלי לפרום את קשרי הבגד בנוחות ובקלות בפרקטיות ובמהירות גם כשאת מחוץ לבית ותוכלי להניק את ילדך באופן ששומר עליך מכוסה ומגלה רק את הטפח אותו יש לגלות.

 

מתחשבים בצורך שלך בחיטוב הצנעה והסתרה:

בגדי הנקה מתחשבים לא רק בצורך הספציפי להניק אלא גם בעובדה כי את עדיין לאחר לידה וטרם היספקת לחזור לגזרתך הישנה וישנם אזורים בגופך שהיית מעוניינת לחטב בעזרת הבגד להסתיר או להצניע.

 

גזרת המעטפת והקשירות המלופפות סביב הגוף:

בגדי הנקה רבים נהנים מגזרת המעטפת והקשירות המלופפות סביב הגוף ובכך מאפשרות פתיחה נוחה וחלקית של הבגד בעת הצורך. אך ישנם גם בגדי הנקה בגזרות שונות נוחות ואופנתיות ומתאימות לצרכיך אף הן, מחמיאות, נעימות ללבישה ומחטבות.