בגדי ים להריון

 קולקציית בגדי הריון - בגד הריון מעוצב לנשים בהריון

אתגרים והרגלים חדשים בתקופת ההיריון:

את בתקופת ההיריון והדבר מביא איתו אתגרים רבים בכל תחומי החיים. התזונה שלך משתנה ואיתה הרגלי האכילה שכן כעת את אוכלת בשביל שניים, היכולת שלך להירדם בלילה משתנה ואיתה הרגלי ההירדמות שלך, יכולת התזוזה והתנועה שלך משתנה ואיתן האופן בו את יושבת עומדת מחזיקה את גופך וכמו כן הבחירות שלך בספורט וכושר, מצבי הרוח שלך משתנים ואולי את בוחרת בשיטת מדיטציה או דמיון מודרך חדשה להירגעות והגוף שלך משתנה ואיתו הבחירות שלך בכל הנוגע לתחום הלבוש.

 

בגדי היריון ובגדי ים להיריון:

אז בואי נגיד רגע שתחום הלבוש ובגדי ההיריון עוד איכשהו מכוסה ואת מצאת לך מה ללבוש באופן שהכי יחמיא לך, יעשה חסד עם גופך המתפתח יהיה לך נעים ונוח. אך מה אם תקופת ההיריון שלך חלה בקיץ? והמשפחה כולה רוצה ללכת לים? מה תעשי? האם יש בגדי ים להריון?

 בגד ים מעוצב לנשים בהריון

שוק בגדי ההיריון הולך ומתפתח:

התשובה והבשורה הטובה היא שכן. ומעבר לכך שוק בגדי ההיריון לרבות בגדי ים להריון הינו שוק הולך ומתפתח הנהנה משלל עיצובים חדשים, עדכניים, אופנתיים ובעיקר נוחים ויחד עם זאת מחמיאים לאישה ההרה. היחודי בשוק זה הוא שהיוצרות שלו הן נשים המבינות ללב אלו אשר עבורן הן מעצבות.

 

בקיני, שלם, טנקיני ושלל גזרות:

בגדי ים להריון מגיעים בשלל גזרות מן הביקיני הרגיל המתוחזק בברזלים באזור החזה שכן תמיד תרצי חיזוק לתמיכה בקו המחשוף הגדל, דרך בגד הים השלם בעל הגזרות השונות בפני עצמו ועד הטנקיני המורכב מגופיית ים ותחתון.

 

כל אחת וההיריון שלה:

בגדי ים להריון מגיעים בגזרות שונות שכן כל אחת מאיתנו היא שונה, כל אחת נושאת את ההיריון שלה באופן אחר ולכל אחת גוף עם נתונים משלו. יש כאלו אשר הגדילה וההתפתחות מתרחשים רק באזור הבטן ושאר הגוף נותר חטוב, להן בהחלט תתאים הבחירה בביקיני, יש מי שגדלה גם בחלקי הגוף האחרים ואז תעדיף להצניע אזורים מסוימים לה יתאימו בגדי ים להריון שלמים או מסוג טנקיני.