קניות לקראת הלידה

אחרי 8 חודשים ארוכים בהם גופך השתנה במלוא מובן המילה הנה הגיע השלב בו עלייך לצייד את הבית במוצרי תינוקות. שוק מוצרי התינוקות עמוס בשלל מוצרי תינוקות בזול, ביוקר ובמחירים ממוצעים כך שדי בקלות תוכלי להתאים את המוצרים להם את זקוקה בהתאם לתקציב העומד ברשותך. דרך האתר Tinokot-M תוכלי להיחשף לכל סוגי המוצרים החל מ-עגלת תינוקות, תיקים ל-עגלת תינוקות, בוסטרים, כיסאות תינוק לרכב, צעצועים, שידות החתלה, מנשא לתינוק, נעליים לתינוקות ועוד.

 

מה חשוב לרכוש לפני הלידה?

חשוב לזכור כי דרך האתר ניתן להתעדכן בשלל מבצעים תוך יצירת קשר מהירה וקלה דרך האתר וכך ליהנות מרכישה של מוצרי תינוקות בזול. ניתן לחלק את שלל המוצרים לפי קטגוריות.

1. ריהוט וציוד ספיציפי לריהוט- מבחינת הריהוט הדברים החשובים ביותר הם מיטת תינוק, מזרן, סדין למיטה, דפנות, עריסה ושידת החתלה. במוצרים אלה יש לבדוק בקפידה את נושא תו התקן, כך תוכלו לוודא שהמוצר בטיחותי. בנוסף, כדאי לבדוק כי אין פינות חדות וכי במוצרים עם גלגלים יש מעצור בטיחות. במוצרים שעשויים מבד דוגמת סדין ומזרן למשל, יש לוודא שהבד נושם, שקל לכבס אותו ושמדובר במוצר פרקטי.

2. מוצרי עזר ומוצרים נלווים - כסא לרכב, עגלת תינוקות, תיק לעגלה, מ9ד חום, פח חיתולים, סל כביסה, מוצצים, בקבוקים, אינטרקום, מד טמפרטורה, מדחום מכשיר אדים, חיתולי בד, בגדים, מוצרי טואלטיקה ותרופות כמו חיתולים, קיסמי אוזניים, אקמולי ועוד.

 

ההמלצה שלנו היא לערוך רשימה מסודרת ולחלק את הקנייה לשתיים או שלוש לפי הדחיפות של המוצרים. מוצרים שחייבים מרגע הלידה ובמשך מספר שבועות ראשונים שאחרי הלידה דוגמת חיתולים ובגדים כדאי

לרכוש בחודש שביעי או שמיני, מוצרים שאפשר לדחות כמו למשל כסא אוכל (ייקח זמן עד שהתינוק יישב), לול ומיטה (בהתחלה עדיף עריסה, ניתן בהחלט לרכוש אחרי הלידה.

 

איך תוזילי את עלות הקנייה?

1. רכשי חבילת לידה. יש מקומות שמציעים לרכוש את רוב הדברים, לפחות המוצרים הנלווים והפחות יקרים בחבילה משתלמת במיוחד, מה שיכול להוזיל משמעותית את עלות הקנייה.

2. חפשי מבצעים - חופשת הלידה היא הזדמנות מצויינת לחסוך בהוצאות שכן יש לנו זמן לשוטט באתרים השונים ולהשוות מחירים. כאשר מגיעה קולקציה חדשה, זו ההזדמנות הטובה ביותר לקנות שכן הקולקציה הישנה ודגמים קודמים נמכרים במחירים ממש שווים ובינינו מה זה משנה עם רכשת עגלה משנת 2015 ולא 2016.

3. התייעצי עם חברות - שאלי חברות איפה הן רכשו את הדברים שלהן ואולי כך תוכלי להיחשף למקומות חדשים שלא ידעת עליהם לפני כן.

4. אל תמהרי לקנות - יש לנו נטייה להתלהב מדברים ויש לרכוש אותם. אם לא תחכי לרגע האחרון, יהיה לך זמן לבחון את המוצרים השונים במגוון רשתות.

5. אל תתביישי- אחרי הלידה ואולי גם לפני אנשים שקרובים אלייך ישאלו מה את צריכה, ספרי להם ונצלי את ההזדמנות לקבל דברים שבאמת ישמשו אותך ויחסכו לך כסף.