חדר תינוקות מעוצב : חדרי תינוקות וחדרי ילדים

חדרי תינוקות

חדרי תינוקות מעוצבים

עיצוב של חדר תינוקות, עשוי להיות משימה לא פשוטה. אנו כהורים, נהיה מעוניינים מצד אחד שיהיו לנו חדרי תינוקות מעוצבים, אך מצד שני הם יהיו חייבים להיות בטיחותיים דיים. גם אביזרים שונים כגון צבע הקיר, ווילונות או טפטים, שטיח, כיסא הנקה מעוצב ועוד, יש בחור בהתאם ולהקנות לחדר מרחב נעים לתינוק ולנו. כאשר מתכננים חדר תינוקות, כדאי לחשוב על כל פרט, למשל אם המיטה צמודה לחלון, נהיה מעוניינים להגן על התינוק שלנו מפני קרני השמש, כך שווילון מתאים שיענה על דרישותינו יהיה מותקן על חלון זה ויצטרך להשתלב בצורה הרמונית עם שאר האלמנטים בחדר.

בחרו תחילה את הקונספט העיצובי שיתאים לחדר התינוקות

יש לבחור את הקונספט או הרעיון העיצובי שיתאים עבור חדרי תינוקות מעוצבים. יש לשקול לגבי התקציב שלכם, לבצע סקר מחירים ואפילו לחפש מבצעים של ריהוט איכותי העשוי מעץ מלא ועשוי אף לעלות לכם זול באופן משמעותי. כדאי כי תאספו כל מיני ירחונים אשר עוסקים בעיצוב של חדרי תינוקות ותיקחו רעיונות שעשויים למצוא חן בעיניכם ואף להיות שימושיים. יש לציין, כי טווח העלויות בתחום ריהוט לחדרי התינוקות והאביזרים הנלווים לו, הינו רחב. יש לחפש חנויות או אולמות תצוגה שמשווקים חדרי תינוקות, אשר מציעים חדר תינוק קומפלט, אשר יכלול: ריהוט כגון מיטה, שידת החתלה, ארון, שטיח, ווילון ועוד.

בחירת פריטים שונים בנפרד לחדר תינוקות מעוצב ומושלם

ניתן לבצע עיצוב משלכם, כאשר תאספו פריטים שונים מחנויות שמשווקות חדרי תינוקות מעוצבים, כך שתבנו לנסיך או לנסיכה הקטנה שלכם, חדר תינוקות מרהיב וייחודי, על פי הטעם האישי שלכם, הפרקטיות והבטיחות של התינוק. כדאי כי תשקלו לגבי פריטים שלחלק מההורים, נראים כמיותרים, כגון עריסת תינוק, כך שמיטת תינוק, עשויה להספיק לתינוק בשנתיים הראשונות לחייו. יש כאלה שנעזרים במעצב פנים, אבל אם אתם מעוניינים לחסוך ויש לכם זיקה וטעם טוב בעיצוב, תוכלו בהחלט להירתם למשימה בכוחות עצמכם ולמצוא אותה מהנה במיוחד. תוכלו למצוא רעיונות או הדפסים שמחים על קירות חדר התינוקות, אשר יתרמו לגירוי התינוק ולהתפחותו.

חדש באתר!!

טפט ציור לחדרי תינוקות - אפשר לצייר כל הזמן על הקיר מבלי לדאוג