חדר תינוק לבן

כאשר אנו מעצבים חדר תינוקות, הדבר הראשון שעלינו לקחת בחשבון, הינו מין הילוד. כאשר מדובר על חדר תינוק לבן, נחשוב על גוונים ואלמנטים שידגישו את מינו של הילוד. יש לרהט את החדר בהרמוניה מושלמת, אשר תקנה הרגשה של חדר רגוע, שמח ומעוצב, אשר יתאים לאווירה של תינוקות. ישנם אלמנטים שונים שתורמים לאווירה ולהעשרת מראה החדר, כגון גווני הקיר, טפטים, ווילונות, שטיח ומנורת לילה עדינה שיכולה לתרום לאווירה. גם מדבקות קיר עדינות, כגון דמויות של וולט דיסני, או דמויות של בעלי חיים, יכולים לתרום לאווירה הרצויה ולגירוי החושים של התינוק.

מחשבה ויצירתיות בעיצוב חדר התינוק

אלה הם הדברים שיש לבצע, עבור חדר תינוק לבן. כדאי לחשוב על גוונים של ריהוט וגוון חדר התינוק, כך שישתלב היטב עם הווילונות, השטיח ואפילו מדבקות הקיר. חשוב להבין היטב בגוונים. גוונים של תכלת וירקרק, יתאימו לחדר התינוק וכן, מדבקות שונות שיתאימו לאופי של בן. גם מצעים, יש להתאים למיטת התינוק, אשר יבהירו כי מדובר בתינוק והם יכולים להשתלב נהדר עם הגוונים בחדרו. חשוב לא לעשות שימוש עם גוונים עזים מדי, היות ומדובר על חדר שהוא חדר שינה אחרי הכל ולכן, כדאי שהוא יהיה גם שמח ך גם מרגיע.

חדר תינוק שניכרת בו השקעה בעיצוב

רבים מעוניינים כי חדר תינוק לבן, תהיה בו השקעה ועיצוב מיוחד. הורים רבים מתרגשים לפני הלידה ובחודשים האחרונים להיריון, לאחר שהם כבר יודעים כי מדובר בבן, הם מתחילים לעצב ולצבוע את חדר התינוק וכן, מחפשים את הריהוט המתאים והמעוצב והאלמנטים השונים שיעניקו יוקרה ואיכות, פרקטיות לצד אווירה בחדר בו יבלו שעות עם תינוקם. יש לדאוג לנוחות התינוק, כאשר הרהיט החשוב ביותר הינה מיטת התינוק, אשר תהיה חייבת להיות נוחה ותומכת בגוף התינוק. הוסיפו אלמנטים עיצוביים ופרקטיים, כגו שידת החתלה מעוצבת, מיוחדת ונוחה וכן, כורסת הנקה שתהיה רהיט מרהיב שיוסיף עוד יופי.

כדאי כי תבחרו קונספט מתאים לחדר התינוק, כך שיהיה בו אופי ואמירה מיוחדת. הוסיפו ווילונות ושטיח שיתאים ויקנה לחדר חמימות נעימה ויוקרה.