חדר תינוק לבת

עיצוב חדרי תינוקות, מאופיין בתוספת של אביזרי נוי רבים, אם ווילונות, טפטים, שטיחים מדבקות קיר, תמונות ועוד. כאשר מדובר על חדר תינוק לבת, גוונים והעיצוב יהיו שונים כמובן מאשר חדר תינוקות המיועד לבן.. אנשי מקצוע בתחום העיצוב, עוסקים בין השאר, גם בעיצוב של חדרי תינוקות, שיתאים לאווירה המבוקשת, לפרקטיות, לבטיחות ולנוחות של התינוקות שחדר זה,, ישמש אותם לכמה שנים עד שיהפוך לחדר ילדים ויצטרך עיצוב מחדש. ניתן להפוך חדר של תינוקת, לגן עדן פרקטי בשילוב מרהיב של גוונים שישתלבו בהרמוניה מושלמת בחדרה של התינוקת. כדאי כי החדר לא יהיה צבעוני מדי, היות ומדובר על חדר שינה לתינוקת, אך ניתן באמצעות מדסקות, ווילונות וצבעי הקיר, לגרום לאווירה שתהיה שמחה מצד אחד, אך מרגיעה מצד שני.

אז מהם השלבים לעיצוב חדר התינוקת?

חשוב לקחת את המידות המדויקות של חדר תינוק לבת, כך שתוכלו לנצל נכון כל חלל בחדר ולעשות בו שימוש יעיל. יש לשרטט על דף את החדר שיכלול את החלונות והדלת. השרטוט כמובן לא יהיה ברמה אדריכלית, אך הוא יסייע לכם בתכנון נכון ומציאת ריהט שיתאים למבנה החדר וכן, אלמנטים נוספים, אשר תהיו מעוניינים בהם. יש להחליט על תקציב היות וניתן בקלות להיסחף ולרכוש מוצרים שלא יהיו שימושיים או שיעניקו לחדר התינוקות מראה צפוף או עמוס מדי.

הגוונים של חדר התינוקות

אם זה חדר של תינוקת, כדאי כי תלכו על גוונים של צבעי הקיר או הטפטים של וורוד פסטל או לילך בהיר ואם החלטתם על מדבקות לקיר עדינות, כדאי כי עבור חדר תינוק לבת, תהיינה לכם מדבקות של פרפרים או פיות, מה שידגיש את מינה של התינוקת. גם שטיח חמים ורך, יתאים לחדר התינוקת וכדאי כי תתאימו את גוון השטיח לאלמנטים השונים בחדר, כך שיהיה מראה הרמוני ואווירה נעימה, שמחה אך נינוחה בחדרה של התינוקת. יש כאלה שמסתייעים במעצבי פנים, אך אם יש לכם מעוף ואתם רואים במלאכת עיצוב חדר התינוקת אתגר, כדאי כי תערכו רשימה ותתכננו היטב את חדר התינוקות, כך שיהיה פרקטי לשימוש יום יומי שלכם ההורים וכמובן שיהווה מרחב נעים עם אווירה נעימה גם לתינוקת.