טפטים לחדר תינוקות

ההכנות וההתרגשות לקראת בואו של תינוק חדש לעולם בעיצומן. אתם מתחילים לעצב את החדר, כאשר אתם יודעים מה מין היילוד ומה גוון הריהוט שישלוט בחדר. הדבר הבולט שבאמצעותו ניתן העניק אווירה מיוחדת לחדר התינוקות, יהיה טפטים לחדר תינוקות. ניתן למצוא אינספור של טפטים מיוחדים לחדר התינוקות, אשר מצד אחד יהיו רגועים, אך יהיו בהם גוונים שיעניקו אווירה חמה וילדותית.


השלב הראשון, לפני הריהוט, הינו עיצוב קירות חדר התינוקות . יש לתכנן את האווירה הרצויה לכם בחדר התינוקות. יש לתכנן כך שהטפטים יתאימו לתינוק, עד גיל שנתיים. ניתן לעשות שימוש גם עם מדבקות קיר, המיועדות לחדרי ילדים ותינוקות ולכן יש לתכנן היטב את העיצוב ולראות מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

טיפים לגבי טפטים לחדרי תינוקות

ראשית, יש למדוד את קירות החדר, כך שתדעו מה הכמות של הטפטים, הדרושים לחדר התינוקות. יש לבחור בגוונים רכים או בדוגמאות עדינות, כך שהחדר יהיה בגוונים רגועים. בחנו את האפשרות גם של מדבקות קיר, היות וההוצאה תהיה נמוכה יותר וכן, ניתן למצוא מדבקות מרהיבות שיתאימו לגוונים הרצויים לכם בחדר וכן לאווירה הרצויה לכם. מי שיש לו ידיים טובות, יכול להתקין לבד טפטים לחדר תינוקות. היום הטרנד של הטפטים הוא בעיצומו וניתן למצוא דוגמאות רבות ומרקמים שונים של טפטים.

דוגמאות וציורים מיוחדים בטפטים לחדר תינוקות


כאשר נכנסים לחנות המוכרת טפטים לחדר תינוקות, אתם עשויים להתבלבל מהמבחר הרב. כדאי להתייעץ תמיד עם המוכר בחנות, אשר יש לו ניסיון של שנים בתחום העיצוב והתאמת הטפטים. יש להתחשב באלמנטים השונים של החדר, כגון גוון הריהוט, ווילונות שיתאימו לגוונים של הטפטים ולימור את החדר המושלם ביותר שלתינוק תהיה הרגשה נעימה בו וכן לכם ההורים, ארש מטפלים בתינוק בחדר זה שעות רבות בכל יום. יש לציין, כי הטפטים המיועדים לחדרי תינוקות, יכולים להיות מתאימים גם להדבקה על ריהוט, כגון שידות. ניתן לבקש הוראות הדבקה או אפילו לצפות בסרטונים ברשת, אשר מראים כל שלב בהדבקה של טפטים לקיר. יש להתאים את הגוונים לחדר של תינוק או תינוקת, כך שיתאימו למין היילוד.

יש לציין, כי טפטים שמיועדים להתקנה על קירות חדרי התינוקות, מתאימים להפליא עם פרקטים. הורים, מעדיפים כי בחדר התינוקות, יהיו טפטים, היו ומדובר על הדבקה מהירה, לל לכלוך בניגוד לצבע רגיל לקירות שגורם לכלוך רב, ריח חזק וניקיון מאסיבי שיש לבצע להסרת שאריות הצבע.