מוצרי תינוקות בזול

תינוק חדש המשפחה מביא עימו שמחה גדולה למשפחה ואיתו גם הוצאות כספיות גבוהות. מוצרי תינוקות כידוע, גם הם עסק לא זול והורים רבים מוצאים עצמם פעמים רבות מופתעים במעמד התשלום מהסכומים הגבוהים אליהם הם מגיעים בתשלום על מוצרים חיוניים. 

מגוון מוצרים באתר במבצע - באתר תוכלו למצוא החל מבגדי הריון במבצע ועד בגדים לתינוק במבצע ...


מחאת יוקר המחייה הגיעה גם לסקטור זה, ומנסה לשנות את הנוהג בכל הקשור למוצרי תינוקות ממותגים יוקרתיים, אשר משווקים עצמם כ"טובים ביותר לתינוקך". הרצון לחסוך כסף, בשילוב עם חיפוש קצר ברשת, אכן יכול לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים במצטבר.

מוצרי תינוקות בזול

כאשר אתם באים לקנות את המוצר המבוקש, אל תתעצלו – ערכו סקר שוק. בדקו היכן מיוצר המוצר, האם זול יותר להזמין אותו באינטרנט או לחכות להנחות סוף העונה (אם יש באפשרותכם להתעכב עם רכישת המוצר). אם בחרתם להזמין מהאינטרנט, בדקו את כל האופציות לרכישה – לעיתים הזמנה מאתרים לא רשמיים יכולה להוות בעיה כאשר נשלח אליכם מוצר אחר ממה שביקשתם. קיימים אתרים ישראליים רבים אשר עוזרים בתהליך ההזמנה ואף קבוצות פייסבוק של הורים אשר מתאגדים לקנייה יחד, שם תמצאו טיפים לרכישה נכונה.

כמו לכל מוצר בשוק, קיים בדרך כלל תחליף זול למוצרים היקרים עליהם אנחנו משלמים –גם בארץ. עם זאת, יש להיזהר כי התחליפים הזולים יותר הם בטיחותיים לילדכם באותה מידה כמו המותגים הגדולים.

פתרון נוסף ליוקר המחירים, הוא מחסני העודפים – האאוטלטים. קיימים כמה סוגים של מחסני עודפים; ישנם כאלה אשר מוכרים מותגי יוקרה במחירים זולים מכיוון שהם מהקולקציה הקודמת או שהם מייבאים אותם במחירים זולים במיוחד ולכן ההנחה המשמעותית. סוג נוסף של מחסנים, מספק לצרכן מותגים זולים יותר – תחליפים למותגים היקרים. כאשר קונים מותגים זולים יותר, יש לבדוק שיש להם תו תקן ממכון התקנים הישראלי וכי הם בטיחותיים לשימוש ושווים את הערך הכספי אותו אתם משלמים.

בעזרת פתרונות אלטרנטיביים אלו, תחסכו כסף רב על מוצרי התינוק שלכם ולא תצטרכו להעתיק נשימה בכל פעם שתצטרכו מוצרים לתינוק. זכרו שמותג הוא יקר פעמים רבות רק מכיוון שיש מי שמוכן לשלם סכומים גבוהים אלו, ולא כי הוא בטוח יותר.