חבילות לידה | מתנה לתינוק שנולד

הנוחות ברכישת חבילת לידה במבצע

עם הגיעו של תינוק חדש למשפחה אנחנו ניצבים בפני חווית קניות מרגשת, מבלבלת ואף יקרה. החל מרכישת רהיטים של חדר תינוקות, דרך קניית עגלה וסלקל ועד לרכישת חיתולים מוצצים ועוד. בחנויות רבות ברחבי הארץ מוצעות חבילות לידה במבצע שיקלו על חווית הקנייה ויוזילו אותה בצורה משמעותית.

חבילות לידה

המחירים של חבילות הלידה השונות הם רבים והם משתנים על פי התקציב שלנו והצרכים.

מה כוללת חבילת הלידה?

שידת החתלה ומיטה לתינוק- שני מוצרים בסיסיים שלרוב ניתן יהיה לבחור ממבחר דגמים ודוגמאות המהווים את הבסיס לחבילת הלידה.

אביזרים נלווים לשידת ההחתלה והמיטה- לרוב יכללו מזרן למיטת התינוק וזוג מצעים נלווה וכן מזרן תואם לשידת ההחתלה.

מוצרי רחצה, והיגיינה לתינוק- לרוב חבילת הלידה תכלול גם מוצרי רחצה והיגיינה כגון שמפו וסבון, משחת החתלה ולעתים גם יכללו מסרק או מברשת שיער, מספרי ציפורניים, קיסמי אוזניים, אלכוהול לחיטוי ומדחום דיגיטלי.

אמבטיה ותושבת- רוב חבילות הלידה יכללו גם אמבטיה מותאמת לתינוק ותושבת המאפשרת רחצה בטוחה ונוחה.

בקבוקים, מוצצים ואביזרים משלימים- רוב חבילות הלידה יכללו בקבוקים, מברשת לניקוי ומחלק מנות. בנוסף לרוב תכלול החבילה גם מוצצים וקופסה למוצץ.

מוצרים נוספים- לרוב תכלול חבילת הלידה ביגוד ראשוני כמו חולצות, אוברולים ורגליות. בנוסף תכלול החבילה גם חיתולי פלנל וטטרה.

חבילות לידה מורחבות יכללו לעתים גם עגלה, סלקל, כריות הנקה, תיק לעגלה, כיסא אוכל ומנשא.

מתנה לתינוק שנולד

מתנה לתינוק שנולד

טיפים לרכישת חבילת לידה במבצע

שמירה על בטיחות- על אף שאנו קונים חבילת לידה במבצע אין להתפשר בנושא הבטיחות. כל המוצרים חייבים להיות מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ואם אין תקן- לא קונים!

מוצר יקר לא בהכרח מעיד על איכות- חנויות לתינוקות רבות מתהדרות בחבילות לידה ממותגות ויקרות, זכרו ציוד ממותג ומיובא לא בהכרח טוב יותר. בדקו את המוצרים המוצעים בחבילה ובחרו לפי איכות ולא לפי שם.

שמרו על מיקוד- שוק מוצרי התינוקות רווי במוצרים מיותרים ולא הכרחיים. על מנת להבין איזה מוצר אתם חייבים לרכוש ומה נחשב למותרות, בצעו סקר שוק לפני הקנייה ואל תהססו להתייעץ עם אחרים.

חבילות לידה החל מאוניברסיטה לתינוק ועד למיטת תינוק ממיטב היצרנים המובילים בעולם