מגוון סוגי טיולונים
טיולון מעוצב

טיולונים מומלצים

הטיול הוא החבר הטוב ביותר של ההורה. אף אחד מכם לא רוצה ללכת רחובות שלמים או להתנייד בתחבורה ציבורית עם תינוק שרק לומד ללכת או כבר הולך אך מתעייף מהר. באתר tinokot-mתוכלו להתרשם ממגון של טיולונים מומלצים ולבחון איזה טיולון יתאים בדיוק לצרכים שלכם הן מבחינת התזמון שבו אתם רוכשים את הטיולון (צמוד ללידה, זחילה, הליכה), הן מבחינת הפונקציות שהטיולון מאפשר והן מבחינת המחיר.

 

טיולונים - מומלצים - שלל פתרונות המקלים עלינו ההורים

השוק מציע מגוון עצום של טיולונים. רוב הטיולונים בשוק מתקפלים בקלות עם יד אחת, מה שמאפשר לנו ההורים, לאחוז את התינוק וביד השנייה פשוט לקפל את הטיולון. בנוסף, הטיולונים של היום שוקלים בין 8-5 קילוגרמים, מגיעים עם מספר רב של מצבי שכיבה וישיבה מה שמאפשר לתינוק להירדם בקלות, שכן כמעט שאין היום טיולון ללא מסנן קרינת שמש. בנוסף, הטיולונים מאופיינים עם גלגלים הנעים בקלות ומתאימים לרוב מגין 6 חודשים ועד גיל 4.


 

טיולון יו יו

בין מגוון הטיולונים המומלצים ניתן לרכוש את טיולון יו יו - הרולס רויס של הטיולונים. היתרון הבולט ביותר של טיולון יו יו הוא בהיותו קל משקל. הוא שוקל פחות משישה קילוגרמים מה שמאפשר בקלות רבה לקפל ולהחזירו למצבו הפתוח תוך מספר שניות. הוא מצויד בגלגלים איכותיים, מערכת בולמי זעזועים, ניתן לסחוב אותו ממש כמו תיק והוא מתאים לכל תא מטען. טיולון יו יו מאפשר כיוון למגוון רחב של מצבי ישיבה ושכיבה. יתרון נוסף שלו הוא בהיותו מתקפל כל כך קטן, עד שניתן אפילו להעלות אותו בנסיעות ישר למטוס ואין צורך לשלוח אותו עם המזוודות והתיקים הגדולים. ה- יו יו הוא טיולון יציב והקומפקטיות שלו איננה באה על חשבון הבטיחות והנוחות בו. הוא מגיע בשלל עיצובים, מאופיין בבדים נעימים אותם קל מאוד לשלוף ולכבס ויחד עם זאת ניתן לעבור בעזרתו בקלות רבה ברחובות צרים, פתחים צרים כמו מעליות ומעברים.

 

טרם אתם בוחרים וקונים טיולון בדקו:

1. תו תקן.

2. חומרי גלם מהם מיוצר הטיולון.

3. באיזו ארץ מיוצר הטיולונים.

4. משך האחריות של הטיולון.

5. מחיר. ניתן גם להשוות מחירים ולחפש טיולון במחיר מבצע.

6. במידה ואתם רוכשים את הטיולון בגיל שילדכם כבר מבין עניין, בדקו האם נוח לו.

7. אחסון - יש טיולונים עם כל מיני תאי אחסון.

8. הצללה.

9. משקל.

10. קלות קיפול.

קטלוג עגלות טיולונים חדשה