כסאות אוכל לתינוק

כאשר באים לבחור כיסא אוכל לתינוק יש כמה דגשים שצריך לשים לב אליהם מלבד הנוחיות של התינוק, שכן הוא הולך חלק מהנוף בבית לזמן לא קצר.

קודם כל, חשוב לדעת שיש לקנות כיסא אוכל לילדכם רק אם הוא כבר יושב בכוחות עצמו. מרגע שהוא יושב, ניתן לעשות סקר שוק לכיסאות אוכל שיהיו בטיחותיים ונוחים בשביל התינוק, וקלים לתפעול בשבילכם.

כמה דגשים שכדאי לדעת לפני שקונים כיסא:

* חשוב שהכיסא יהיה בטיחותי עבור ילדכם. יש לבדוק שהוא לא מחליק בכיסא – לעיתים מוט בין רגלי התינוק יעזור להבטיח זאת. כמו כן, לוודא שניתן לקשור אותו ברצועות מלמעלה ולא רק באזור האגן.

* התינוק שלכם יבלה הרבה משעות היום שלו על כיסא זה ולכן יש להבטיח נוחות מרבית עבורו. יש לבדוק שהמגש בגובה נוח ביחס למושב, שהמשענת מתכווננת ושהרצועות עשויות מחומר נעים ומתכווננות בהתאם לגודל התינוק.

* אחסון הכיסא צריך להיות פשוט – בחרו כיסא שקל לקפל ויכול להתפרק. מושב צר, למשל, יכול לעזור לכך שהקיפול יהיה קומפקטי.

* כיסא האוכל משמש את התינוק מגיל צעיר ועד גיל שלוש, משמע, יש צורך במושב עשוי בד רחיץ, מתפרק ונוח לניקיון. כמו כן, כדאי שגם המגש יהיה ניתן לפירוק ושטיפה.

לאחר שבחרתם כיסא שעונה על כל הקריטריונים לעיל, ניתן לבחור לפי העיצוב שמתאים לביתכם. כיסא האוכל של תינוקכם הופך להיות חלק מנוף הבית לשנים הקרובות אז עליכם לאהוב אותו ולהתאים אותו לשאר הריהוט בבית.

מחירי כיסאות נעים בין 125 שקלים ל 800 שקלים, כאשר ההבדל במחירים נובע מהבדל בסוג הכיסא. הכיסאות הזולים הם למעשה "בוסטר" – כיסא שמרכיבים על כיסא רגיל של פינת האוכל וקושרים עם רצועות. הכיסאות היקרים הם כיסאות בפני עצמם, שמבטיחים נוחות רבה יותר מהכיסאות המורכבים.

בכל מקרה, השוק רווי בכיסאות אוכל לתינוקות וסביר שתמצאו את מה שאתם מחפשים בכל חנות לתינוקות, עם ייעוץ והכוונה מתאימים לילדכם.