לול לתינוק

לול קמפינג לתינוק

לול קמפינג לתינוק הוא לול אשר דפנותיו עשויות רשת, והוא מורכב מכמה חלקים כך שהוא גם ניתן לאחסון בקלות. הוא יכול לשמש למטרות רבות: לטיולים בטבע, לפיקניק, לשהייה במלון או צימר ואף לבית של סבא וסבתא, דודים וכו'. 

אם אתם חושבים שלול קמפינג הוא עוד עול בנוסף לכל הציוד של התינוק שממילא כבד דיו, אז לא! הוא ברוב הפעמים קל, ניתן לקפול אותו בזמן קצר, אפשר לקחת אותו לכל מקום, וכל זה מבלי שתינוקכם מתפשר על נוחיותו.

לול לתינוק

כאשר אתם באים לקנות לול לקמפינג יש לבדוק שהוא ניתן להרכבה ופירוק בקלות כי לשם זה הוא נועד. נסו בחנות את הלול, בדקו כמה הוא נוח, האם הוא יציב, לא "קורס" בקלות, וכמה הוא ידידותי למשתמש. אם הוא שוקל יותר מ-5 ק"ג, שקלו שנית מה הולך להיות השימוש שלכם בו ואם המשקל מתאים לכם.

כמו כן, שימו לב שהמזרן שאתם קונים (אם הוא לא מגיע עם הלול) מתאים בדיוק למידות הלול שברשותכם ושהוא נוח ועשוי מחומרים טבעיים.

יתרון נוסף ללול קמפינג הוא הקלות בו ניתן לנקות אותו. לול הקמפינג אולי ישמש את תינוקכם גם לשינה אצל דודים, סבים וסבתות וכו' ואתם לא רוצים להקשות עליהם במצבים בהם ילדכם מלכלך ולא ניתן לפרק ולנקות בקלות.

לול הקמפינג יכול לשמש אתכם גם בבית. אם לא בא לכם לול קבוע ש"תקוע" בסלון, ניתן לפתוח את לול הקמפינג בקלות כאשר אתם רוצים להתקלח/להתפנות/כל עיסוק אחר שמצריך מכם להוריד את העיניים מהתינוק. בשאר הזמן ניתן לשים בו את כל הצעצועים או לקפל ולהכניס לארון עד הפעם הבאה שתצטרכו אותו.

קיימים לולים שמגיעים כבר בתוך תיק קומפקטי וניתן לקחת אותם לחו"ל בלי לשלוח אותם עם הכבודה (שכידוע, עוברת התעללות קלה...) וכך להיות מוכנים לכל טיסת קונקשן שמתעכבת או חדר במלון שעדיין לא מוכן; 

ניתן פשוט לפתוח אותו בכל מקום ובכמה שניות יש לכם מיטה לתינוק בה הוא יכול לישון, לשחק וכך תוכלו להתפנות לשאר עיסוקיכם.