נעליים לתינוקות

הדבר הראשון שעובר לנו בראש, כאשר אנו מסתכלים על נעליים לתינוקות, זה עד כמה הדבר הזה יכול להיות חמוד? תמיד נעליים לתינוקות נתפסים כפריט חמוד, שרק מבט עליו גורם לנו לחייך. אבל היות והנעליים הם לא עבורנו, אלא עבור התינוקות שלנו, חשוב מאוד שנדאג שהם יחייכו כאשר הם נועלים את הנעליים. לכן, לפני שאתם ניגשים לרכוש את אותה נעל חמודה שראיתם, יש מספר אלמנטים אותם חייבים לקחת בחשבון בעת רכישת הנעליים.

סוגים שונים של נעליים

אתם, כמובן יודעים באיזה שלב התינוק שלכם נמצא. אם אתם מחפשים את הנעליים הראשונות שלו, אתם כמובן תצטרכו נעליים אשר תואמות את השלב הנוכחי בו הוא נמצא. כאשר התינוק רק מתחיל את הצעדים הראשונים שלו, אל תמהרו לרוץ לקנות את הנייק או האדידס החדשות ביותר. בשלב כזה, התינוק צריך נעלי בד רכות. לאחר שלושה חודשי הליכה אפשר לעבור לנעלי צעד ראשון. חשוב להקפיד כי הנעליים רחבות ושלא תיהיה לאצבעות צפיפות בתוך הנעל. לאחר מכן, ניתן לרכוש נעליים אשר תואמות את הגיל והמצב הטבעי בו הילד נמצא.

איך יודעים נעל לתינוק במידה המתאימה?

הנעליים יהיו במידה המתאימה, כאשר תוודאו כי הבוהן והאצבע השנייה לא נוגעות בקצה הנעל ולוחצות על האצבעות, ונשאר עוד טיפה מקום לאצבעות לנוע.

חשוב מאוד לדעת ולזכור, לא משנה עד כמה הנעליים חמודות, לא משנה עד כמה מקסים התינוק שלכם נראה כאשר הוא נועל אותם, הדבר הראשון העיקרי והיחיד שצריך לעמוד לנגד עיניכם כאשר אתם בוחרים נעליים לתינוק הוא בריאות התינוק שלכם. חשוב להקפיד לרכוש את הנעליים אשר יהיו הבריאות ביותר עבורו, בהם הוא יוכל להתהלך בחופשיות ואשר לא יפצעו לו את הרגל, תוך כדי ההליכה.

דגשים חשובים

וודאו כי האחיזה בקרסול מקסימלית, תרגישו בעצמכם את התחושה הפנימית שיש בנעל( ניתן להעביר אצבע ולחוש את החומר ממנו עשוי הנעל), תשקלו לקנות מידה אחת גדולה יותר, ממה שאתם חושבים שהילד צריך עכשיו (יש לקחת בחשבון שבגילאים האלה הרגל משתנה כל הזמן, ואם אין לכם רצון להחליף כל חודש נעליים, כדאי שתרכשו נעל במידה אחת גדולה יותר).

נעליים לתינוקות