מדוע לבחור עגלול לתינוק שלכם?

העגלול הוא שילוב מנצח בין עגלה ללול, מהווה פתרון נהדר לילדכם במיוחד אם מדובר בתאומים. על ידי שימוש בעגלול התינוק ייהנה ממרחב גדול לשכיבה, שינה, משחק או ישיבה בזמן שתוכלו להסתובב אתו ממקום למקום. בנוסף הוא מהווה עבור התינוק מגרש משחקים נייד ורחב היקף בעל חלל תנועה גדול ובכך מאפשר לו לזחול באופן חופשי יותר, לשחק עם צעצועיו ולשכב על בטנו, גם בשעת שהייה מחוץ לבית. בזמן נסיעה נוכל לקפל את העגלול בקלות ולהכניסו לתא המטען ולקחת אותו לכל מקום- לפארק, לטיול בטבע או ברחוב.

מספר עובדות על עגלול:

משקל נשיאה - עגלול סטנדרטי יכול לשאת תינוק בין יומו ועד למשקל של 15 קילוגרם, כך שיוכל לשמש אותנו עד גיל מאוחר.

מידות- קיימים כיום עגלולים במגוון גדלים ומידות. החל מעגלולים קומפקטיים ומתקפלים ועד לעגלולים למספר ילדים המותאמים לפעוטונים.

חומרים- לרוב העגלולים יהיו עשויים עץ בוק מלא או אורן, אך כיום קיימים גם עגלולים העשויים ממתכת ואף מפלסטיק.

קיפול נוח- כיום קיימים עגלולים במתקפלים בנוחות ללא צורך לפרקם. את העגלול המקופל ניתן להכניס לתא המטען או לשאת במעלית.

הכל במוצר אחד- רוב העגלולים הקיימים קיום בשוק יגיעו עם מזרן תואם, מצעים וגגון או אם אפשרות להוסיף את האביזרים הנלווים למוצר הבסיסי.

שמירה על יציבות- לעגלול מורכבים לרוב 10 גלגלים גדולים השומרים על היציבות בנשיאה בתוספת בלם אחורי. בנוסף ישנם עגלולים בעלי גלגלים מתכווננים המאפשרים נסיעה חלקה ונוחות בביצוע פניות וסיבובים.

יתרונות השימוש בעגלול

מרחב גדול- המרחב הגדול שיוצר העגלול מאפשר לו לנוע בקלות ובבטחה. מרחב המאפשר לתינוק לשחק, לזחול ולנוע גם במהלך טיול או שהייה בחלל דבר שאינו אפשרי בעגלה רגילה.

מרחב בעל מספר שימושים- המרחב הגדול והמצע הנעים שיוצר העגלול משמש את התינוק לשינה, למשחק ואף לעמידה וזחילה. יתרונו המשמעותי הוא באפשרות לא להעיר את התינוק בעת היציאה או הכניסה לבית.

מיטה ניידת- העגלול מהווה מיטה ניידת עבור התינוק אותה נוכל לקחת לקמפינג או לסוף שבוע מחוץ לבית.

עגלול