עגלות תינוק מומלצת | עגלות תינוק במבצע

מה תמצאו באתר ?
 • מגוון עגלות מכל הסוגים והקולקציות הכי חדשות
 • המלצות , מידע והסברים מה מתאים לתינוק שלך ואיזה עגלה מתאימה לסטנדרטים שלכם
 • עגלות לתינוק , עגלות לתינוקת ועגלות לתואמים - מגוון רחב של עגלות
 • עגלות זולות
 • עגלות במבצע
 • עגלות יוקרתיות - למי שיש כסף לבזבז ( בטח על התינוק הראשון..) יכול לרכוש עגלות עם סטנדרט גבוהה של עיצוב וטכנולוגיה
 • ייבוא עגלות מחו"ל - אירופה , ארה"ב וגם סין 
 • עגלה עם גלגלים גדולים , עגלות לתינוק עם גלגלים קטנים ועגלות עם 3 גלגלים.
 • טרנדים והשראה לאמהות בזמן הריון ולידה

איך לבחור עגלת תינוק מומלצת?

מזל טוב! אתם בהריון עם תינוק חדש והגיע הזמן לרכוש עגלת תינוק. כיום קיימות בשוק מגוון עגלות, במגוון צורות ומחירים והבחירה יכולה להיות מורכבת ומבלבלת. אם נשים לב למספר דגשים, נמצא את העגלה המתאימה לנו ביותר.

מגוון ענק של עגלות לתינוק במבצעים והנחות , עגלת תינוק עם קופון , במבצע , בזול ובלי לפגוע באיכות המוצר 

עגלות לתינוק מומלצות

עגלה לתינוק עם 3 גלגלים - עניין הגלגלים משמעותי לא רק במוניות ואופנועים .

אתם מוזמנים להכיר מקרוב טכנולוגיה ועיצוב של עגלה לתינוק עוצרת נשימה - אמהות , תתרגלו אחרת . !

עגלות לתינוק מומלצות

סוגי עגלות שונים

לרוב מתחלקות עגלות התינוק לשלושה סוגים עיקריים:

עגלה משולבת- עגלה המורכבת מבסיס ועריסת התינוק המכונה "אמבטיה" אותו ניתן לפרק ולהשתמש גם כסל קל. לאחר מספר חודשים נצטרך להחליף את האמבטיה במושב מתכוונן.

עגלה חצי משולבת - עגלה מתכוונת ממצב שכיבה למצב ישיבה. עגלה זו תלווה אותנו לתקופה ארוכה יותר.

עגלה רב תכליתית- עגלה זו היא עגלה מתכווננת ממצב שכיבה לישיבה והכוללת סל קל תואם המשמש גם כמושב בטיחות לרכב.

עגלות תינוק במבצע

קולקציית בדים ועיצובים של עגלות - לא רק הטכנולוגיה והחוזק חשוב בעגלת תינוק. יותר ויותר אמהות מחפשות את העיצוב בעגלה. כיום יש מעצבים גדולים בעולם שמעצבים לא רק בתים ואופנה בבגדים אלא בעגלות לתינוק


שימוש נוח וקל

עגלת התינוק היא מוצר בו נשתמש בצורה יום יומית ולכן חשוב מאוד שתהיה נוחה ותתאים לצרכינו. ישנם מספר פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון בעת הקנייה.

 • גודל עגלה של תינוק - העגלה צריכה להתאים לגודל הבית ולמעברים השונים בו ולהיכנס בקלות לתא המטען של הרכב.
 • משקל עגלה של תינוק - במידה ועליכם לסחוב את העגלה במדרגות הבית, חשוב לשמור על משקל נמוך שיאפשר נשיאה קלה.
 • קיפול העגלה של התינוק - חשוב שדרך קיפולה של העגלה תהיה קלה ונוחה, בעדיפות לעגלה שניתן לקפל ולפתוח ביד אחת המותירה יד פנויה להחזיק את התינוק.
 • גלגלים ובולמי זעזועים - רצוי לבחור בעגלה בעלת גלגלים גדולים אתם ניתן לעלות ולרדת ממדרכות בקלות. כמו כן, חשוב שלעגלה יהיו בולמי זעזועים איכותיים לכל ארבעת הגלגלים ולא רק בגלגלים האחוריים כפי שמתיר התקן הישראלי.

מה בתמונה ? עגלת תינוק לתאומים...אבא אל תתפשר ! עגלה לתאומים חייבת להיות קלה ונוחה עם פונקציות נוחות לקיפול העגלה וגם כיוון העגלה עם גלגלים חייבת להיות קלה ורכה בתנועה.

עגלות תינוק במבצע

נוחות התינוק

גגון המגן מפני שמש ורוח- לכל העגלות מצורף גגון המגן על התינוק. חשוב לבחור בעגלה בעלת גגון מלא שתגן על התינוק בצורה מלאה מפני פגעי מזג האוויר השונים.

ריפוד העגלה - חשוב לבחון האם הריפוד המכסה את העגלה נעים למגע, על ידי מישוש הריפוד נוכל להבין האם הריפוד יהווה מצע נעים ובטוח לתינוק.

לסיכום, היות ולפרמטרים השונים בעגלת התינוק ישנם השפעה על מחיר העגלה דבר שישפיע על התקציב שלנו, חשוב לקבוע סדר עדיפויות ועל ידי כך לצמצם את הבחירה.

עגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלותעגלות
עגלות תינוק
\

מגוון סוגי עגלות לתינוקות ולילדים

עגלה לתינוק

קטלוג ענק של עגלות - קולקצייה חדשה : עגלות מומלצות לתינוקעגלה לתינוק או טיולון לתינוק - מצא את ההבדלים

אחת השאלות שאנו נשאל את עצמנו עוד לפני הלידה תהיה, מה כדאי לנו לרכוש? אם נרכוש את שניהם, ההוצאה תהיה כפולה ולכן יש לברר עגלה או טיולון- מצא את ההבדלים. בגלל הטכניקות החדשות בתחום מוצרי התינוקות, ניתן למצוא עגלה שתענה על הצרכים שלנו, מבלי להוציא הוצאות כפולות על עגלות, כאשר ידוע שמחירן הינו גבוה.

עגלת האמבטיה, היא נוחה לתינוקות רכים שזה עתה נולדו, אין צורך לחגור את התינוק עם חגורת בטיחות והוא חופשי לנוע. ניתן השכיב את התינוק בעגלת התינוק הן על הבטן והן לצדדים ובגלל המרחב הגדול בעגלת התינוק, התינוק יוכל להתהפך מצד לצד.

מהו טיולון ומתי כדאי לעשות בו שימוש?

טיולון, מורכב ממושב בעל משענת שניתן להשכיב את התינוק 170-175 מעלות או להרימה לישיבה. העניין הוא שתינוק יכול לשבת רק מגיל חצי שנה ומעלה ולכן, יש כאלה שיעדיפו את העגלה. לפני שתחליטו מה כדאי לקנות, יש לגשת חנות מוכרת וידועה של מוצרי תינוקות ולברר עגלה או טיולון- מצא את ההבדלים.. הטיולון צר יותר מאשר עגלת אמבטיה , אבל היתרון בו הוא שניתן לקפל את הטיולון בקלות ולשאת אותו לכל מיני מקומות, כאשר עגלת תינוק תהיה מורכבת יותר לקיפול ונשיאה.

מה ממליצים רופאי הילדים- עגלה או טיולון ?

יש לציי כי תינוקות היום, מקבלים הזדמנויות שונות לישיבה נתמכת, כמו למשל באמצעות הסל קל, טרמפולינה, או נדנדה. ישנה הזדמנות כי בעגלה התינוק יוכל לתרגל היפוך מצד אל צד ולכן בטיולון, כאשר התינוקות כבר מתרגלים לישיבה, הם יפספסו התפתחות חשובה ויעדיפו אותה על פני מאמץ שהוא חיוני להתפתחות תקינה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לרכוש עגלה שיהיו בה שני חלקים, כאשר האמבטיה משמשת כעגלת שכיבה נוחה ואת הטיולון שהוא חלק נוסף ממנה וניתן יהיה לעשות בו שימוש שהתינוק יגדל ויתפתח יותר.

אז אם שאלתם את עמכם את אותה שאלה נפוצה: עגלה או טיולון- מצא את ההבדלים, תוכלו להסיק כי ישנם אלטרנטיבות שמשלבות בי שניהם וייעוץ נכון של המומחים בעגלות, יעניקו לכם הסבר ופתרון הולם לעגלת תינוק נוחה שתשרת אתכם ואת הנסיך הקטן.