תיק לעגלת תינוק בזול

כולנו יודעים שלעגלת תינוק צריך תיק גדול שיוכל להכיל בגדי החלפה, טיטולים בקבוקים מגבונים ועוד. אבל באף מקום לא כתוב שהתיק צריך להיות מסוג יקר. ישנה אפשרות לקנות תיק לעגלת תינוק בזול כזה שלא נעשה בידי מעצבים. בכל חנות לממכר ציוד לתינוקות בהן ניתן לרכוש גם עגלה אפשר למצוא תיקים בכל מיני גדלים, צבעים ומחירים. כל אחד שקונה יכול לבחור את המתאים לו ביותר. כמו שיש עגלות תינוקות מכל מיני סוגים, צבעים וגדלים כך יש גם בין התיקים המיועדים לעגלה. עדיף לקנות תיק לעגלת תינוק זול ולהחליפו לעיתים קרובות מאשר לרכוש תיק עגלת תינוק יקר שיהיה חבל לזרוק. רוב התיקים מתחברים לעגלת התינוק על ידי סקוץ' כך שאפשר להסיר אותם ולכבסם. בחלק מהעגלות הם קבועים ורק פרוק העגלה מאפשר ניקיון.

האם כדאי לתמוך בייצור מקומי?

בהחלט. ישראל התברכה בייצור ויבוא מהרמה הגבוהה ביותר. בנוסף ליצרני העגלות מהארץ יש גם יבוא של עגלות מחו"ל. יצרני ויבואני התיקים ממליצים, לבעלי החנויות לממכר ציוד לתינוקות, לרכוש את התיקים שלהם ולצרף אותם לעגלות התינוקות. המחיר נקבע בהתאם לסוג חומר הגלם של התיק ולגודלו. אפשר לקנות מוצר איכותי ועדיין שיהיה תיק לעגלת תינוק בזול.

בעידן הקניונים וחדרי החתלה, יצאו לשוק דגמי תיקים שמתחלקים לשניים. חלק נשאר על העגלה והחלק השני הופך מזרן החתלה. המזרן מונח על גבי מדף ההחתלה בחדר שיועד למטרה זו וזה מונע את השכבת התינוק ישירות על גבי המדף. את כל אלו מייצרים בישראל וגם אפשר לקנות מותג מחו"ל.

כמה זה עולה?

עגלות תינוקות הם עניין של טרנדים אופנתיים. גם תיק לעגלת תינוק בזול, או ביוקר, הוא עניין של אופנה. ההשקעה בעגלה טובה כדאית בגלל שאפשר יהיה לשמור אותה גם לילדים הבאים אבל השקעה בתיק היא מיותרת כי יכול להיות שבשנה הבאה יכנסו לשוק התיקים דגמים שונים. תיק לעגלת תינוק שעוצב על ידי מעצב עשוי בדרך כלל מחומר גלם מיוחד ויקר בעוד שתיק לעגלת תינוק בזול יכול להיות מבד, מפלסטיק או בד רשת. לאימהות משקיעניות יש אפשרות למצוא בקטלוגים של יצרני צמר דוגמאות לתיקי עגלת תינוק סרוגים בשתי מסרגות או במסרגה אחת. אפשר לשלב ולסרוג גם שמיכה לעגלה או כיסוי כל דבר שיראה בעיני האם. פריטים אלה ניתנים לניקוי במכונת הכביסה.

יש הורים שידם לא משגת לרכוש ציוד חדש לכל לידת ילד והם נאלצים להיות יצירתיים ולאלתר דברים שונים בעצמם. תיק לעגלת תינוק אפשר לתפור לבד מבד שנמצא בבית, מזוג מכנסי ג'ינס שיצא משימוש, תפירה עצמית מהווה מקור לגאווה ובמקרים רבים אפילו מקורית.