תיק עגלה להחתלה

מדי שנה יוצאים לשוק דגמים חדשים של תיקי עגלה לתינוקות. יש סוגים שונים של חומרי גלם כמו תיק ניילון, תיק בד, תיק רשת. בשוק מוצרי תינוקות אפשר למצוא כל מיני תיקים לעגלות חלקם מיוצרים על ידי מעצבים והם מושקעים ומעוטרים. גם ביניהם אפשר למצוא תיק עגלה להחתלה. מחירו של תיק מעוצב בעל מזרן החתלה יקר בהרבה מתיק פשוט שאף לו יש מזרן החתלה. הכל מתחיל ונגמר בכסף. וכל אחד יעשה את החשבון שלו. שוק התיקים גדול ובכל פעם יוצא לשוק תיק "פטנט". לאחרונה יצא תיק עגלה להחתלה. יותר נשים מגיעים למרכזי הקניות והקניונים עם עגלות התינוק ובהגיע זמן להחליף טיטול הן עושות זאת בחדר שהוקצה למטרה זו. בחדר זה יש שידת החתלה חשופה. המזרן הנשלף מהתיק או זה המקופל יכול לשמש את האם גם להחתלה במקומות בהם אין שידת החתלה. שליפתו מהתיק מקילה על ההחתלה שנעשית בתנאים לא רגילים.

למה זה טוב?

כדי לא להניח את התינוק ישירות על השידה צריכה האם להצטייד במזרן קטן ונוח למטרה זו. יצרני התיקים זיהו את הצורך במזרן ושדרגו את תיקי העגלה והפכו חלק מהם שישמשו תיק עגלה להחתלה. התיק מתחלק לשני חלקים חלק אחד נשאר מחובר לעגלה והשני נשלף והופך למזרן. את המזרן מניחה האם על גבי שידת ההחתלה דבר שמונע את הצורך להשכיב את התינוק ישירות על השידה. בסיום פעולת ההחתלה מוחזר המזרן למקומו בתיק. מזרן שמוצא מתיק עגלה להחתלה עלול להתבלות עם הזמן אפשר להחליפו במזרן מתקפל מה שיכול למנוע את הצורך בהחלפת התיק כולו. במקרים רבים התיק עצמו הזול והמעוצב עדיין במצב טוב ואין צורך להחליף אותו ולכן המזרן המתקפל הוא הפתרון. תיק עגלה להחתלה מתאים לכל גיל מינקות ועד גמילה מחיתול. פתרון יעיל והכי קרוב לזה של החתלה בבית.


האם אפשר להשלים חלק מהפתיק החתלהריטים אם יש באמצעותכם את חלקם?

בוודאי! אימהות שבחרו לייצר תיק עגלה בעצמן יש את האפשרות לרכוש מזרן מתקפל ולהכניסו בתוך התיק שמורכב על העגלה. אצל רוב התינוקות לאחר האכלה נעשית החתלה. בתקופה בה האימהות מניקות את ילדיהם בכל מקום פרטי או ציבורי גם ההחתלה נעשית באותו מקום ולכן ה"פטנט" תיק עגלה להחתלה מועיל ביותר ולהחתלה האם משתמשת במזרן הנשלף מהתיק העגלה. הורים שיש להם עגלת תינוק מילד קודם עם תיק באיכות טובה משלימים את הציוד על ידי רכישת מזרן בלבד וכך הם יכולים לחתל את הילד מחוץ לבית.